Wycieczki szkolne do Torunia z przewodnikiem

Toruń jest jednym z najchętniej wybieranych miast Polski jako cel zorganizowania wycieczki szkolnej. Czy wiedzą Państwo dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Bo to najpiękniejsze miasto w Polsce! Jednocześnie przyjazne turystom, nie za duże, nie za małe, dobrze skomunikowane z praktycznie całym krajem. Do tego dochodzi ogromna ilość najwyższej klasy zabytków, wiele atrakcji turystycznych ciekawych dla młodzieży szkolnej, interesujące miejsca w okolicach Torunia…. połączenie tych kilku elementów sprawia, że Toruń daje gwarancję na organizację udanej wycieczki szkolnej. I właśnie przy organizacji takich udanych i niezapomnianych wycieczek szkolnych do Torunia chcielibyśmy Państwu pomóc.

Nasza agencja przewodników po Toruniu oferuje oczywiście klasyczne zwiedzanie miasta z przewodnikiem. “Klasyczne” nie oznacza dla nas nudne. Mimo, że wszyscy nasi przewodnicy to specjaliści od historii i zabytków, to co innego jest dla nas najważniejsze. Przede wszystkim ma być “bez nudy”, wycieczka szkolna nie ma się kojarzyć z koszmarem słuchania dwugodzinnych wykładów na temat stylów architektonicznych, czy genealogii polskich władców do trzeciego pokolenia włącznie. Staramy się zatrudniać przewodników, którzy będą potrafili połączyć walory edukacyjne z walorami rozrywkowymi, tak aby ich opowieść była wciągająca dla współczesnego ucznia.  Usługa przewodnika po Toruniu do jednak nie wszystko w czym możemy pomóc, poniżej całość naszej oferty dla grup szkolnych pragnących przyjechać do Torunia.

Nasza oferta dla grup szkolnych chcących zwiedzić Toruń i jego okolice

1.

Oprowadzanie po Starówce z przewodnikiem

Bez przynudzania, o dowolnej porze, zawsze ciekawie i według programu zwiedzania Torunia, który Państwa grupie będzie odpowiadał najbardziej.

2.

Rezerwacja obiadów, noclegu i biletów wejściowych do atrakcji turystycznych – kompleksowa organizacja pobytu Twojej grupy

Wiele szkół przyjeżdża do Torunia, ale staramy się aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo. Doradzimy kiedy przyjechać, gdzie zostawić autokar, ile czasu poświęcić na zwiedzanie z przewodnikiem dla dzieci z podstawówki, a ile dla młodzieży maturalnej. Wiemy gdzie można zjeść smaczny obiad za rozsądną cenę, wiemy w której piernikarni młodzież z Waszej szkoły będzie bawić się najlepiej, oraz jaki seans w Planetarium będzie najlepszy dla uczniów gimnazjum. Wiemy to i dużo więcej, i chętnie się tą wiedzą podzielimy, tak aby pobyt Państwa szkoły w Toruniu był udany i pamiętany przez lata

3.

Wycieczki poza Toruń oraz “Toruń nieznany”

Byli już Państwo w Toruniu wiele razy, cały czas te same propozycje i trasy zwiedzania? Prosimy o kontakt z nami, na pewno zaproponujemy ciekawą trasę, której jeszcze Państwo nie znają. Wielka pruska twierdza i jej tajemnice, golubski zamek, lekcja historii w Biskupinie. Te i wiele innych atrakcji mogą być połączone z wizytą w Toruniu, wystarczy się tylko z nami skontaktować.

Skontaktuj się z nami i zamów przewodnika