Toruń jest jednym z najchętniej wybieranych miast Polski jako cel zorganizowania wycieczki szkolnej. Czy wiecie dlaczego? Odpowiedź jest prosta. To najpiękniejsze miasto w Polsce! Organizując wycieczkę szkolną warto wybrać się do piernikowego miasta, ponieważ właśnie w Toruniu dzieci i młodzież poszerzają swoją wiedzę historyczną, geograficzną, fizyczną, astronomiczną, czy plastyczną. Zwiedzaj Toruń gwarantuje, że wycieczka szkolna do grodu Kopernika to dobra zabawa i nauka w jednym. I właśnie przy organizacji takich udanych i niezapomnianych wycieczek szkolnych do Torunia chcielibyśmy pomóc.
Nasza agencja przewodników po Toruniu oferuje oczywiście klasyczne zwiedzanie miasta z przewodnikiem. “Klasyczne” nie oznacza nudne! Dodatkowo w swojej ofercie mamy trasy tematyczne, z których warto skorzystać. Wszyscy nasi przewodnicy to specjaliści od historii i zabytków,a co najważniejsze, z nimi zawsze zwiedzacie “bez nudy”! I tak właśnie oprowadzamy! Wycieczka szkolna nie ma kojarzyć się z koszmarem słuchania dwugodzinnych wykładów na temat stylów architektonicznych, czy genealogii polskich władców do trzeciego pokolenia włącznie. Przewodnicy Zwiedzaj Toruń potrafią umiejętnie połączyć walory edukacyjne z walorami rozrywkowymi, tak aby ich opowieść była interesująca dla współczesnego ucznia. Opowiadając o Toruniu i jego okolicach, w umiejętny sposób przemycają różne ciekawostki z dziedzin takich jak geografia, astronomia, czy fizyka.
Razem ze Zwiedzaj Toruń i naszymi przewodnikami wycieczka szkolna do Torunia będzie wspaniałą przygodą, która pozostanie na długo w pamięci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej, a poniżej krótka oferta Zwiedzaj Toruń dla grup szkolnych w 4 punktach:

  1. Sprawdź ofertę naszych TRAS ZWIEDZANIA, jeśli jedna z nich wpadła w oko, zachęcamy do kontaktu. Jeśli chcecie coś w zmienić lub potrzebujecie indywidualnej propozycji, nie ma najmniejszego problemu! Pomożemy! “Uszyjemy ofertę”, jakiej potrzebujecie. 🙂 Dzwońcie lub piszcie.
  2. Zwiedzaj Toruń z naszym PRZEWODNIKIEM dowolnego dnia, o dowolnej porze i tak długo jak chcecie. Nasz przewodnik z pasją i zaangażowaniem oprowadzi grupę szkolną po starówce i poza nią. Zawsze ciekawie i według trasy zwiedzania Torunia, która grupie będzie odpowiadała najbardziej. W zależności od wybranej opcji możecie z naszym przewodnikiem spędzić kilka godzin lub kilka dni.
  3. REZERWACJE posiłków, wejść do muzeów i atrakcji Torunia spędzają sen z powiek. 🙂 Dla Zwiedzaj Toruń to nie problem! Grupy, które się do nas zgłaszają, obsługiwane są kompleksowo. Wiele szkół przyjeżdża do Torunia, ale staramy się aby każdy gość czuł się u nas wyjątkowo. Doradzimy kiedy przyjechać, gdzie zostawić autokar, ile czasu poświęcić na zwiedzanie z przewodnikiem. Wiemy gdzie można zjeść smaczny obiad za rozsądną cenę, wiemy w której piernikarni młodzież z Waszej szkoły będzie bawić się najlepiej oraz jaki seans w Planetarium będzie najbardziej interesujący. Wiemy dużo, dużo więcej, bo Toruń i jego atrakcje znamy od podszewki i chętnie się tą wiedzą podzielimy, tak aby pobyt  w Toruniu był udany i pamiętany przez lata.
  4. Organizujemy też GRY MIEJSKIE, które są ciekawą formą zwiedzania miast. Łączą w sobie kilka zalet: uczestnicy poznają topografię Torunia, poszerzają wiedzę ogólną oraz poprawiają swoją aktywność fizyczną. W naszej ofercie mamy kilkanaście rodzajów gier miejskich dostosowanych do wieku, umiejętności i zainteresowań uczestników. Więcej informacji o grach miejskich Zwiedzaj Toruń znajdziecie TU!
    Zapraszamy do kontaktu ze Zwiedzaj Toruń!

Programy zwiedzania Torunia z przewodnikiem dla szkół

560.00  przewodnicy Toruń - stare miasto w Toruniu

Gra Miejska na maxa.

Wszechstronne poznanie Torunia to zwiedzanie i gra miejska. Razem z naszym przewodnikiem przekonacie się jak łatwo można połączyć zabawę i naukę!

460.00  przewodnicy Toruń - zwiedzajtorun.pl

Gra Miejska w Pigułce

Nie ma czasu na zwiedzanie? JEST CZAS NA GRANIE! Ze Zwiedzaj Toruń sprawi, że czas w naszym mieście będzie super przygodą i dobrą zabawą:).

300.00 

Toruń w pigułce dla grup szkolnych

Szkolna wycieczka bez nudy! Nasi przewodnicy udowodnią, że zwiedzanie to prawdziwa przygoda!