PRZEWODNIK PO TORUNIU DLA TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH

Przyjechałeś po raz pierwszy do Torunia lub byłeś wcześniej, ale mało o nim wiesz? Razem ze Zwiedzaj Toruń i naszymi przewodnikami możesz sprawić, że pobyt w piernikowym mieście będzie jedyny w swoim rodzaju. Jesteś tu z rodziną i dzieci chcą zobaczyć “coś fajnego”? A może to dziesiąta wizyta w naszym mieście i potrzebne jest świeże podejście do atrakcji, które Toruń oferuje? W końcu może jesteś mieszkańcem grodu Kopernika, ale jakoś tak wyszło, że o własnym mieście niewiele Ci wiadomo? Jeśli na tego typu pytania odpowiedź brzmi “tak”, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewodnika po Toruniu.

Zwiedzanie grodu Kopernika z papierowym lub internetowym przewodnikiem nie jest złym rozwiązaniem, ale nie dowiesz się z niego tyle, ile dowiesz się od naszych przewodników. Nasi przewodnicy mają wiedzę historyczną, znają się na zabytkach i historii sztuki, ale przede wszystkim mają wyjątkowe osobowości, które na pewno skradną Twoje serce.  Właśnie od nich dowiesz o Toruniu wszystkiego co potrzeba. Toruń i jego okolice to ich pasja. Widzieli, smakowali i próbowali Toruń wszystkimi zmysłami, właśnie po to, aby dzielić się tą wiedzą z gośćmi, chcącymi poznać nasze piękne miasto.

Dzięki nam nie będziesz się błąkał po mieście nie wiedząc gdzie zjeść, gdzie spać, gdzie się “rozerwać” i z jakich atrakcji skorzystać. Skontaktuj się ze Zwiedzaj Toruń i daj się oprowadzić bez przynudzania! Jeśli więc dla siebie, swojej rodziny, znajomych i przyjaciół potrzebujecie porady co ciekawego w piernikowym mieście można zobaczyć w towarzystwie przewodnika po Toruniu, to skontaktuj się z nami.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej, a poniżej krótka oferta Zwiedzaj Toruń dla turystów indywidualnnych w 3 punktach :

  1. Sprawdź ofertę naszych TRAS ZWIEDZANIA, jeśli jedna z nich wpadła Ci w oko zachęcamy do kontaktu. Jeśli chcecie coś w zmienić lub potrzebujecie “uszytej na miarę” propozycji, nie ma najmniejszego problemu! Pomożemy! Dzwońcie lub piszcie.
  2. Zwiedzaj Toruń z naszym PRZEWODNIKIEM! Nasi przewodnicy pokażą Ci miasto tak jak chcesz i kiedy chcesz. Przewodnik będzie tylko do Twojej dyspozycji. Nie łączymy grup, więc zamawiając przewodnika po Toruniu w naszej agencji masz pewność, że całą swoją energię skupi właśnie na oprowadzeniu Ciebie i Twoich bliskich. A co najważniejsze, nie będzie nudno!
  3. DORADZAMY jak zwiedzić Toruń i jego okolice bez nudy. Nie ograniczamy się tylko do toruńskiej starówki. Nasz kadra przewodnicka to grupa znająca się na swoim fachu i pasjonująca się Toruniem, ale i regionem kujawsko-pomorskim. Zwiedzanie Ciechocinka z przewodnikiem ? Nie ma problemu! Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem ? Nie ma problemu! Zwiedzanie Inowrocławia z przewodnikiem? Nie ma problemu! To tylko kilka miast w okolicy Torunia, do których możesz się wybrać, a my zapewnimy Tobie i Twoim bliskim przewodnika. Podpowiemy jak z jakich atrakcji najlepiej skorzystać.Weekend w Toruniu hmmm…? Może być romantycznie, rodzinnie lub “szyty na miarę”

    ♥Przyjeżdżasz do Torunia oświadczyć się, a pierścionek ma być ukryty w pierniku niesionym przez naszego przewodnika….to już zrobiliśmy, ale to pestka dla naszej agencji przewodników. ♥Przyjeżdżasz z dziećmi i nie wiesz jak spędzić ten czas, żeby nie narzekały na nudę i długo wspominały pobyt w Toruniu? Też się tym zajmiemy. Tak więc nie tylko klasyczne oprowadzanie przez przewodnika, ale szeroki wachlarz usług, doradztwo i pomoc w organizacji pobytu w Toruniu tak, aby pozostał w pamięci na lata. 🙂

    Sprostamy Waszym oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu ze Zwiedzaj Toruń!

Przykłady tras zwiedzania Torunia dla Ciebie i Twojej rodziny

300.00 

Toruń Familijny w pigułce

Właśnie z nami Zwiedzaj Toruń rodzinnie i  bez nudy!

300.00 

Toruń Astronomiczny

Złóżcie wizytę w grodzie Kopernika! Tylko razem z nami astronomiczna przygoda tylko w Toruniu !

300.00  przewodnicy Toruń - pierniki toruńskie

Zwiedzaj Toruń Piernikowo

Krótkie zwiedzanie z piernikową nutą w tle!

380.00 

Toruń Familijny trochę dłużej…

Familijna przygoda pełna niezapomnianych wspomnień!