Przewodnik po Toruniu dla turystów indywidualnych

Przyjechałeś po raz pierwszy do Torunia, i chcesz poznać jego największe atrakcje? Jesteś tu z rodziną i dzieci chcą zobaczyć “coś fajnego”? A może to dziesiąta wizyta w naszym mieście, i potrzebne jest świeże podejście do atrakcji, które Toruń oferuje? W końcu może jesteś mieszkańcem grodu Kopernika, ale jakoś tak wyszło, że o własnym mieście niewiele wiadomo? Jeśli na tego typu pytania odpowiedź brzmi “tak”, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewodnika po Toruniu.

Wiemy, że przecież każde z dużych polskich miast jest opisane w setkach drukowanych i internetowych przewodników, że przecież Toruń nie jest taki wielki, żeby się tu zgubić, że w Wikipedii wszystko opisali…..mimo tego jesteśmy pewni, że kontaktu z człowiekiem stąd, przewodnikiem z Torunia po Toruniu, nic nie zastąpi. Nasi przewodnicy mają wiedzę historyczną, znają się na zabytkach i historii sztuki. Ale akurat dla naszej agencji przewodników nie jest to najważniejsze. Bardziej cenimy przewodników, którzy są “jacyś”, którzy mają coś do powiedzenia o Toruniu od siebie, którzy byli, widzieli, smakowali i próbowali, właśnie tu, i właśnie po to, aby dzielić się tą wiedzą z turystami, chcącymi poznać nasze piękne miasto.

A zatem jeśli przyjechałeś do Torunia sam, jeśli jesteś tu z rodziną, lub małą grupką znajomych, jeśli chcesz poznań Toruń z przewodnikiem miejskim, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Możesz zapoznać się z gotowymi trasami zwiedzania Torunia, i wybrać jedną z nich dla siebie, lub zadzwoń albo napisz do nas, a wspólnie ustalimy najlepszy plan zwiedzania właśnie dla Ciebie

Nasza oferta dla turystów indywidualnych i małych grupek (rodzina, znajomi):

1.

Oprowadzanie po Toruniu z przewodnikiem

Dwie godziny lub dwa dni, piechotą lub rowerem. Nasi przewodnicy pokażą Ci miasto tak jak chcesz, i kiedy chcesz. Przewodnik zawsze jest tylko do Twojej dyspozycji, nie łączymy grup, więc zamawiając przewodnika po Toruniu w naszej agencji masz pewność, że całą swoją energię skupi właśnie na oprowadzeniu Ciebie. I najważniejsze, nie będzie nudno, a jeśli stwierdzisz, że było nudno, to zadzwoń, “satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy:)”

2.

Zwiedzanie nietypowych miejsc w Toruniu i wycieczki poza miasto

Nie ograniczamy się tylko do toruńskiej Starówki. Jeśli wolałbyś zobaczyć pruskie forty lub rowerem przeprawić się na druga stronę Wisły, nasi przewodnicy chętnie ci potowarzyszą. Również fajfy w Ciechocinku czy koncerty chopinowskie w Szafarni nie są nam obce. Jeśli więc cokolwiek ciekawego dzieje się w regionie, to nasi przewodnicy o tym wiedzą, i przedstawią Ci te miejsca, jak zawsze “bez nudy”

3.

Weekendy w Toruniu: romantycznie, rodzinnie lub “szyte na miarę”

Przyjeżdżasz do Torunia oświadczyć się, a pierścionek ma być ukryty w pierniku niesionym przez naszego przewodnika….to już zrobiliśmy, ale to pestka dla naszej agencji przewodników. Przyjeżdzasz z dziećmi, i nie wiesz jak spędzić ten czas, żeby nie narzekały na nudę i długo wspominały pobyt w Toruniu? Też się tym zajmiemy. Tak więc nie tylko klasyczne oprowadzanie przez przewodnika, ale szeroki wachlarz usług, doradztwo i pomoc w organizacji pobytu w Toruniu tak, aby pozostał w pamięci na lata.

Skontaktuj się z nami i zamów przewodnika