PRZEWODNIK PO TORUNIU DLA GRUP TURYSTYCZNYCH I FIRM

Zwiedzaj Toruń to firma, która zaopiekuje się każdą grupą turystyczną i firmową od A do Z. Jeżeli chcecie dobrze poznać Toruń, miło i ciekawie spędzić czas, to trafiliście pod dobry adres. Kadra naszych przewodników specjalizuje się w oprowadzaniu bez przynudzania. Decydując się na współpracę z nami macie gwarancję usługi na najwyższym poziomie! Zajmiemy się każdą grupą turystyczną i sprawimy, że czas spędzony w piernikowym mieście pozostanie w pamięci jako najmilsze wspomnienie. Oprowadziliśmy już setki grup po Toruniu, w tym tak duże firmy jak np. Ikea czy Bank PKO BP. Gościliśmy pielgrzymki, wymiany międzynarodowe, wiele grup emerytów, wojskowych, piłkarzy, pszczelarzy, leśników, uniwersytety trzeciego wieku, koła gospodyń wiejskich… ale nadal nie straciliśmy zapału, więc pobyt każdej grupy, i każde zwiedzanie Torunia z naszym przewodnikiem traktujemy wyjątkowo. Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci i specjaliści. Do każdej grupy dobieramy przewodnika indywidualnie, według oczekiwań i życzeń klienta.

Obojętnie czy chcecie przyjechać do grodu Kopernika na 2 godziny, czy spędzić w Toruniu i okolicy kilka dni. Doradzimy przy wyborze optymalnego planu zwiedzania, dobierzemy czas zwiedzania z przewodnikiem według zainteresowań i kondycji grupy. Podpowiemy gdzie zatrzymać się na noc oraz zorganizujemy obiad dla grupy w Toruniu lub okolicy.

Jeśli więc dla swojej grupy szukajcie nieprzynudzającego przewodnika po Toruniu, potrzebujecie pomocy przy rezerwacjach posiłków, noclegu oraz atrakcji to Zwiedzaj Toruń sprosta Waszym oczekiwaniom.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej, a poniżej krótka oferta Zwiedzaj Toruń dla grup w 4 punktach :

  1. Sprawdź ofertę naszych TRAS ZWIEDZANIA dla grup, jeśli jedna z nich wpadła Wam w oko, zachęcamy do kontaktu. Jeśli chcecie coś w zmienić lub potrzebujecie indywidualnej propozycji, nie ma najmniejszego problemu! Pomożemy! Dzwońcie lub piszcie. 🙂
  2. Zwiedzaj Toruń z naszym PRZEWODNIKIEM dowolnego dnia, o dowolnej porze i tak długo jak chcecie. Nasz przewodnik z pasją i zaangażowaniem oprowadzi każdą grupę po starówce i poza nią. Opowie o mieście, zdradzi niektóre jego sekrety, podpowie gdzie zjeść i gdzie zrobić zakupy. W zależności od wybranej opcji możecie z naszym przewodnikiem spędzić kilka godzin lub kilka dni.
  3. REZERWACJE posiłków, wejść do muzeów i atrakcji Torunia spędzają sen z powiek. 🙂 Dla Zwiedzaj Toruń to nie problem! Grupy, które się do nas zgłaszają, obsługiwane są kompleksowo. Zajmiemy się rezerwacją biletów i posiłków, czyli każde zamówienie oprowadzania lub wycieczki jest w całości realizowane przez nas. Klient nie musi sam kontaktować się z różnymi instytucjami, dowiadywać się o godziny otwarcia obiektów i cenniki. My to wiemy i dzielimy się tą wiedzą. Doradzimy w wyborze atrakcji Torunia i okolic.
  4. Organizujemy też GRY MIEJSKIE dla małych i dużych odkrywców Torunia. W swojej ofercie mamy kilkanaście rodzajów gier miejskich dostosowanych do wieku, umiejętności i zainteresowań uczestników. Więcej informacji o grach miejskich Zwiedzaj Toruń znajdziecie TU! Zapraszamy do kontaktu ze Zwiedzaj Toruń!

Przykłady programów zwiedzania Torunia dla grup

300.00 

Toruń w pigułce – trasa podstawowa

Bestsellery toruńskiej starówki, dla każdego małego i dużego! 

380.00  przewodnicy Toruń

Zwiedzaj Toruń chwilę dłużej…

Toruńskie bestsellery i jeszcze więcej tylko ze Zwiedzaj Toruń!

460.00 

Zwiedzaj Toruń “na bogato”

Toruń “na bogato” to kompleksowe zwiedzanie toruńskiej starówki!

560.00  przewodnicy Toruń - stare miasto w Toruniu

Gra Miejska na maxa.

Wszechstronne poznanie Torunia to zwiedzanie i gra miejska. Razem z naszym przewodnikiem przekonacie się jak łatwo można połączyć zabawę i naukę!