Przewodnik po Toruniu dla grup turystycznych i firm

Chcą Państwo przyjechać do Torunia z grupą turystyczną i szukają przewodnika po mieście, który w ciekawy sposób Was oprowadzi, i jednocześnie pomoże zorganizować cały pobyt? Jeśli tak, to cieszymy się, że trafili Państwo na naszą stronę. Zapraszamy do współpracy wszelkiego typu grupy turystyczne chcące zwiedzić Toruń z przewodnikiem miejskim. Szkoły, firmy, stowarzyszenia, pielgrzymki, Uniwersytety Trzeciego Wieku…..każda grupa turystyczna jest mile widziana.

Nasza agencja przewodników po Toruniu pomoże Państwu w zorganizowaniu Waszego pobytu w grodzie Kopernika, obojętnie czy chcecie przyjechać na 2 godziny, czy spędzić w Toruniu i okolicy kilka dni. Doradzimy przy wyborze optymalnego planu zwiedzania, dobierzemy czas oprowadzania z przewodnikiem do Państwa zainteresowań i kondycji. Podpowiemy gdzie zatrzymać się na noc, zorganizujemy obiad dla grupy w Toruniu lub okolicy, a przede wszystkim, co jest najważniejsze dla nas, nasi przewodnicy nie będą Państwa zanudzać, gdyż stawiamy na oprowadzanie ciekawe, żywe i nowoczesne, bez zadęcia i opowiadania o zakurzonych gablotach muzealnych.

Jeśli więc dla swojej grupy szukają Państwo przewodnika po Toruniu, który oprowadzi po zabytkach w ciekawy sposób, i jednocześnie zorganizuje Państwu pobyt w Toruniu i odpowie na wszystkie pytania, zapraszamy do współpracy. Oprowadziliśmy już setki grup po Toruniu, w tym tak duże firmy jak np. Ikea czy bank PKO BP. Gościliśmy pielgrzymki, wymiany międzynarodowe, wiele grup emerytów, wojskowych, piłkarzy, pszczelarzy…..ale nadal nie straciliśmy zapału, więc pobyt każdej grupy, i każde zwiedzanie Torunia z naszym przewodnikiem traktujemy wyjątkowo.

Na początek prosimy się zapoznać z trasami zwiedzania Torunia z przewodnikiem, może jedna z tych gotowych tras przypadnie Państwu do gustu. Jeśli nie, lub jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, własne i wyjątkowe pomysły na zwiedzenie Torunia, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów Państwa potrzeb.

Grupom turystycznym chcącym zwiedzić Toruń proponujemy:

1.

Usługę przewodnika po Toruniu

Dowolnego dnia i o dowolnej porze nasz przewodnik z pasją i zaangażowaniem oprowadzi Państwa grupę po Starówce, i poza nią. Opowie o mieście, zdradzi niektóre jego sekrety, podpowie gdzie jeść i gdzie zrobić zakupy.

2.

Rezerwację posiłków, hoteli, wejść do muzeów i atrakcji Torunia

Grupy, które się do nas zgłaszają, obsługiwane są kompleksowo. Oprócz usługi przewodnika po Toruniu zajmiemy się również rezerwacją biletów i posiłków, czyli każde zamówienie oprowadzania lub wycieczi jest w całości realizowane przez nas. Klient nie musi sam wydzwaniać po różnych instytucjach, dowiadywać się o godziny otwarcia obiektów i cenniki. My to wiemy, i dzielimy się tą wiedzą.

3.

Pakiety pobytowe i programy zwiedzania na życzenie

Jeśli Państwa grupa ma nietuzinkowy pomysł na pobyt w Toruniu, jeśli plan wyjazdu do Torunia jest luźny, i nie wiedzą Państwo co, kiedy i za ile można w Toruniu zobaczyć, również służymy pomocą. Nasz przewodnik może być z Wami cały dzień, od momentu odebrania z autokaru lub hotelu, aż po kolację w jednej z polecanych restauracji. Nasi pracownicy przygotują program zwiedzania tak, aby nawet ktoś kto pierwszy raz jest w Toruniu, poczuł się tutaj jak i siebie.

4.

Wycieczki poza Toruń (Ciechocinek, Golub Dobrzyń, Inowrocław, Szafarnia, Chełmno, Biskupin, Grudziądz)

Jeśli Państwa grupa będzie miała trochę więcej czasu na zapoznanie się z regionem, przygotujemy dla Państwa programy wycieczek łączące zwiedzanie Torunia z atrakcjami okolicy. Dancing w Ciechocinku, lekcja historii w Biskupinie, wieczorny spacer po inowrocławckich solankach? Te miejsca również możecie zobaczyć z naszymi przewodnikami.

Skontaktuj się z nami i zamów przewodnika