Obiady dla grup w Toruniu

Nasz przewodnik po Toruniu na przystawkę zaserwuje Ci kilka legend o mieście, na danie główne oprowadzi Cię po pięknej Starówce, a na deser zdradzi jak potajemnie wejść na Zamek Krzyżacki. Jednak po tym wszystkim Ty, jak i Twoja grupa możecie poczuć się nieco głodni. Nie możemy do tego dopuścić, przecież nie na samych piernikach człowiek żyje.

Posiłki dla grup na toruńskiej Starówce

Agencja przewodników po Toruniu “zwiedzajtorun.pl” zajmuje się organizacją posiłków dla grup turystycznych, które odwiedzają Toruń. Jeśli więc Twoja grupa w trakcie zwiedzania chciałaby zjeść pyszny posiłek, zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy nie tylko obiady dla grup, ale również możemy zorganizować inne posiłki, łącznie z wieczornymi biesiadami, imprezami dla firm z poczęstunkiem, czy pokaz warzenia piwa połączony z degustacją.

Obiady dla grup organizowane przez naszą agencję są zawsze wcześniej zarezerwowane, więc Twoja grupa nie będzie tracić czasu na poszukiwanie wolnego lokalu, wybór dań, i ustalanie szczegółów z pracownikami restauracji. To nasza praca, i te obowiązki lepiej powierzyć zawodowcom.

Nasze obiady dla grup (i inne posiłki które organizujemy) serwowane są tylko w sprawdzonych restauracjach, zawsze w samym sercu toruńskiej Starówki, skąd Twoja grupa będzie miała blisko do wszelkich atrakcji miasta. Oferujemy obiady już od kilkunastu złotych za osobę za 2 dania z napojem, a dla bardziej wymagających możemy stworzyć indywidualne oferty obiadów, z menu odpowiadającym Twoim preferencjom.

Podsumowując, oferujemy:

  • organizację obiadów dla grup w Toruniu (grupy szkolne, firmowe i wszelkie inne)

  • organizację innych posiłków dla grup na życzenie klienta

  • pomoc przy organizacji spotkań firmowych, imprez, biesiad, uroczystych kolacji, ognisk, itp.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów Twojego posiłku.