AGENCJA PRZEWODNIKÓW PO TORUNIU – ZWIEDZAJ TORUŃ WŁAŚNIE Z NAMI!

Jesteśmy firmą działającą na toruńskim rynku turystycznym od kilku lat. Znamy się na swoim fachu i potrafimy sprostać różnym wyzwaniom, a Toruń i turystyka to nasza pasja, którą wciąż rozwijamy. Nasza firma powstała przede wszystkim z myślą o gościach, którzy przybywają do Torunia i chcą zwiedzać miasto bez nudy.

Decydując się na wizytę w Toruniu, podjąłeś pierwszy dobry krok w kierunku zorganizowania fantastycznego, pełnego wrażeń wyjazdu. Drugim jest wybranie oferty naszego biura – Zwiedzaj Toruń, a propozycji na zwiedzanie grodu Kopernika mamy wiele.

Przybywając do Torunia musisz wiedzieć, że nasze miasto słynie przede wszystkim z wybitnego astronoma Mikołaja Kopernika, aromatycznych pierników, gotyckiej starówki, która zasłużenie znajduje się na światowej liście dziedzictwa UNESCO. 

To jednak nie są wszystkie atrybuty Torunia. Nasze miasto posiada, i nie ma co do tego wątpliwości, znacznie więcej zalet – między innymi unikatowe zabytki, bogate dzieje miasta, magiczne legendy i powodujące uśmiech na twarzy anegdoty. W grodzie Kopernika warto też odwiedzić ciekawe muzea, galerie sztuki, smaczne restauracje, rozmaite kluby i tereny rekreacyjne. Przez cały rok w Toruniu odbywają się różnorodne festiwale, zawody sportowe oraz imprezy tematyczne, czego przykładem są Bella Skyway Festival, Majówka z BMW, Święto Toruńskiego Piernika, Toruń za Pół Ceny, Noc Muzeów czy Bella Plaża Gotyku.

Jeżeli chcesz poznać wszystkie walory toruńskiej starówki, ale i całego miasta zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura. Dzięki naszym wykształconym i doświadczonym przewodnikom miejskim zwiedzanie grodu Kopernika będzie dla Ciebie przyjemnością i niezapomnianą przygodą. 

Chcąc zapewnić komfort grupie podczas zwiedzania Torunia, przygotowaliśmy różne propozycje tras, które przeznaczone są zarówno dla grup zorganizowanych, jak i turystów indywidualnych. Każdy znajdzie dla siebie dobry pomysł na poznanie piernikowego miasta razem z naszymi przewodnikami. Zapraszamy zatem do naszych zakładek, w których znajdziesz szczegółowe informacje jak można ZWIEDZAĆ TORUŃ !

Toruń przewodnik