o nas

Kilka słów o nas

Nazywam się Karol Rzemykowski i witam na stronie biura przewodników po Toruniu “Zwiedzajtoruń.pl”, którego jestem właścicielem.

na-stronę-z-jasiem-1024x832

Skąd pomysł?

Od 2007 roku pracuję jako pilot wycieczek i przewodnik po Paryżu. Mieszkam jednak w Toruniu i w myśl przysłowia “Polacy nie gęsi i swój Toruń mają” szkoda mi było tego, że pokazuję Polakom paryskie zabytki, a przez okno mojego toruńskiego mieszkania (10 piętro) wcale nie gorsze widoki mam na co dzień. Stąd pomysł na taką działalność.
Nasze biuro powstało aby każda osoba odwiedzająca Toruń poczuła się tu jak u siebie. Nasza ekipa doświadczonych przewodników miejskich postara się odkryć przed wami uroki grodu kopernika, zarówno jeśli przyjeżdżacie do nas na kilka godzin, jak i wtedy kiedy planujecie kilkudniowy pobyt. Pokażemy wam miasto, podpowiemy gdzie zjeść i gdzie się bawić.

Biuro przewodników po Toruniu “Zwiedzajtoruń.pl” jest częścią Biura Podróży Wycieczkownia, specjalizującego się w wycieczkach szkolnych do Francji (Paryż, Zamki nad Loarą, Lazurowe Wybrzeże, Disneyland). Nie jesteśmy “firmą krzak”, posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod numerem 266. Posiadamy również Gwarancję Ubezpieczeniową wystawioną przez AXA Twarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Suma gwarancji to 215 390,00 zł. Kopie obu dokumenów poniżej.

Spędź z nami swoje wakacje lub urlop

page2_pic1Daj się (p)oprowadzić zawodowcom!

Czy da się zwiedzić Toruń bez pomocy przewodnika? Oczywiście, jest to możliwe. Filozofia naszego biura jest jednak taka, iż nasz przewodnik ma tworzyć “wartość dodaną” do zwiedzania, nie przekazywać jedynie suchych faktów ale opowiadać i pokazywać życie w mieście, również dzięki swoim lokalnym doświadczeniom. Żaden drukowany czy internetowy przewodnik nie powie Wam do którego klubu studenckiego chodzą najładniejsze dziewczyny/chłopaki ani który ze stałych bywalców toruńskiej starówki słynie z grania na łyżkach i za niewielką opłatą zagra wybraną przez Was melodie, pod warunkiem że wybierzecie tą jedyną którą potrafi zagrać:) Właśnie po to wynajmuje się przewodnika. Aby w kilka godzin przejść przyspieszony kurs “obsługi Torunia”. Zapraszamy!

Chcesz wiedzieć więcej? Naciśnij na Kontakt

Nasza misja

Toruń widok ogólny na ratusz
1.

Pokazać Ci Toruń, po prostu

Piękne miasto, piękne zabytki, wspaniale spędzony czas

2.

Oprowadzać profesjonalnie !

Tylko profesjonalny przewodnik odkryje przed Wami pasjonujące historie, tajemnice i przeniesie Was do średniowiecznego Torunia oddając pełnię charakteru tego miasta.

3.

Być elastycznym

My dopasujemy się do  do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz firma jest otwarta na wszelkie niestandardowe programy i formy zwiedzania miasta.