Gra miejska w Toruniu – nowoczesny sposób zwiedzania Torunia

Nasze biuro ma ofertę, która umożliwi każdemu małemu i dużemu, młodszemu i starszemu poznanie atrakcji i historii Torunia, w nietypowy sposób. Mowa o grze miejskiej! Ten rodzaj rozrywki pozwoli przeżyć przygodę, która trochę rozbawi, trochę nauczy. Zwiedzaj Toruń zapewnia Państwu wiele propozycji gier miejskich, które dostosowane są indywidualnie do grupy.

O co tu chodzi? Czyli na czym polega gra miejska w Toruniu

Rolę planszy do gry pełni toruńska starówka. Zadaniem uczestników jest rozwiązywanie zagadek i łamigłówek. Moderatorem gry miejskiej jest osoba z grona naszych przewodników, która instruuje graczy oraz wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Oczywiście jeżeli jesteście pierwszy raz w grodzie Kopernika, nie rzucimy was na głęboka wodę. Przygotowaniem do gry miejskiej zajmie się  przewodnik miejski, który w miły i przyjemny sposób oprowadzi grupę po toruńskiej starówce. Spacer jest swego rodzaju wprowadzeniem do gry, dzięki któremu zyskuje się cenne wskazówki. Gry miejskie łączą ze sobą kilka celów: po pierwsze dają dobrą zabawę, po drugie integrują uczestników, a po trzecie pozwalają poznać Toruń w niestandardowy sposób.

Grupy szkolne, które decydują się wziąć udział w grze miejskiej utrwalają swoją wiedzę o Toruniu, udoskonalają umiejętności logicznego myślenia, a przy okazji spędzają czas w aktywny sposób.

Jeżeli jako firma chcesz zapewnić swoim pracownikom niekonwencjonalny wyjazd integracyjny, to gra miejska jest idealnym rozwiązaniem. W trakcie rozgrywek uczestnicy są dzieleni na mniejsze grupy, a to rozwija zdolność pracy zespołowej. Współzawodnictwo dodaje delikatnego dreszczyku emocji. Wszystko dzieje się oczywiście z przymrużeniem oka, aby nie stracić ducha dobrej zabawy.

A może jesteście grupą przyjaciół, która przybyła do Torunia i nie ma pomysłu jak można by spożytkować swój wolny czas? Na zabicie nudy gra miejska to idealna broń, która zapewni  niezapomniane, wspólnie spędzone chwile, a wszystko to w otoczeniu zabytków toruńskiej starówki.

Dla kogo gry miejskie w Toruniu?

Dla każdego kto chce podjąć wyzwanie sprawdzając swoje umiejętności oraz zdobytą wiedzę. Dla tych, którzy zaznać chcą dobrej zabawy przy nutce zdrowej rywalizacji, czego tłem jest nietuzinkowe otoczenie toruńskiej starówki. Dlatego zachęcamy do skorzystania z ofert gier miejskich Zwiedzaj Toruń, które są gwarancją emocjonującej rozrywki i chwil pełnych wrażeń!

460.00  przewodnicy Toruń - zwiedzajtorun.pl

Gra Miejska w Pigułce

Nie ma czasu na zwiedzanie? JEST CZAS NA GRANIE! Ze Zwiedzaj Toruń sprawi, że czas w naszym mieście będzie super przygodą i dobrą zabawą:).

560.00  przewodnicy Toruń - stare miasto w Toruniu

Gra Miejska na maxa.

Wszechstronne poznanie Torunia to zwiedzanie i gra miejska. Razem z naszym przewodnikiem przekonacie się jak łatwo można połączyć zabawę i naukę!

560.00 

Gra miejska o Mikołaju Koperniku- wstrzymaj Słońce, rusz Ziemię!

Kopernikańska przygoda z “astronomiczną” grą miejską w tle. Zwiedzaj Toruń niestandardowo!

560.00 

Gra miejska Kopiernik, czyli co było pierwsze piernik czy Kopernik??

Przekonajcie się sami kto był pierwszy Kopernika, czy Piernik? Nauka przez zabawę!

560.00 

Gra miejska PIERNIK BEZ LUKRU

Gra miejska o tematyce piernikowej idealny wybór by zwiedzić Toruń przy lukrowej i korzennej nucie rywalizacji!